Wykonaj test dopasowania technologicznego, aby znaleźć odpowiedni produkt.
Nasz krótki quiz pomoże Ci wskazać obszary, które warto usprawnić wykorzystując rozwiązania informatyczne i lepiej określić potrzeby Twojej gminy.


Oferta dla miast
O projekcie
Pytania i odpowiedzi
Konkurs skierowany jest do wszystkich gmin w Rzeczpospolitej Polskiej.
Na platformie znajdują się rozwiązania w formie usługi (model SaaS), które przeszły pozytywnie proces Naboru Rozwiązań. Są to produkty cyfrowe, które mogą być wdrożone w czasie od 6 do 12 miesięcy, o wartości nie wyższej niż 50 tys. zł.
W ramach Konkursu dla JST ogłoszonych zostanie 5 terminów podczas których JST będzie mogło złożyć wniosek o przyznanie mikrograntu. W każdym z pięciu ogłoszonych terminów pula Mikrograntów dla JST wyniesie 300 tysięcy złotych. Informacje o aktualnych i planowanych terminach składania wniosków znajdują się na stronie głównej.
Każda JST może uzyskać w trakcie trwania Konkursu nie więcej niż 1 Mikrogrant.
Każdy termin składania wniosków zostanie ogłoszony nie poźniej niż 14 dni przed rozpoczęciem na stronie Giełdy oraz poprzez kanały promocyjne Organizatora. Czas trwania każdego z naborów w ramach konkursu to 14 dni. Możliwe będzie utworzenie wniosku w wersji roboczej nawet gdy żaden z naborów konkursu nie będzie aktywny.
Ukończenie kursu i pomyślne wykonanie testu jest warunkiem koniecznym do udziału w kwalifikacji grantowej.
Nie, koszt wdrożenia i testowania wybranego produktu w całości pokrywany jest z przyznanego mikrograntu. Testowanie może trwać przez okres 6 do 12 miesięcy. Gmina, która zakwalifikuje się do otrzymania mikrograntu w ramach Konkursu zobligowana jest do zapewnienia udziału przynajmniej dwóch przedstawicieli we wszelkich czynnościach niezbędnych do przeprowadzenia wdrożenia i testowania produktu.
Wzór umowy jest dostępny do pobrania. Pobierz wzór umowy.
Dowiedz się, jak wdrażać innowacje
Dowiedz się, jak wdrażać innowacje
Kurs skierowany jest do przedstawicieli miast wdrażających produkty informatyczne w samorządzie oraz przedsiębiorców oferujących takie rozwiązania.
Nasi eksperci przedstawiają kluczowe aspekty wdrażania innowacji technologicznych w mieście, takie jak ramy prawne, przygotowanie danych, czy sposoby finansowania. Dodatkowe materiały i zadania, pomogą przyswoić zdobytą wiedzę.